Sven Lidberg litografi

402630

SVEN LIDBERG (1929-2009): Parisgata, signerad och numrerad 57/99, litografi, delvis handkolorerad, ca 32,5x22 cm
PROVENIENS: Restaurant Pelikan, Södermalm, Stockholm

Fack 37

Sven Lidberg litografi

Budhistorik (13 bud)
2720448
850
2720440
2720434
750
2720427
700
2720348
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.