Sven Lidberg oljemålning

402627

SVEN LIDBERG (1929-2009): Flaggdag, signerad, olja på ölunderlägg, ca 10,5x8,5 cm
PROVENIENS: Restaurant Pelikan, Södermalm, Stockholm

Fack 52

Sven Lidberg oljemålning

Budhistorik (23 bud)
2720466
1 700
2720463
1 600
2720461
2720457
1 400
2720455
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.