Sven Lidberg oljemåljning

402624

SVEN LIDBERG (1929-2009): Kyparen, signerad, olja på ölunderlägg, ca 10,5x8,5 cm;
PROVENIENS: Restaurant Pelikan, Södermalm, Stockholm

Fack 52

Sven Lidberg oljemåljning

Budhistorik (18 bud)
2720406
2720424
2720406
950
2720420
900
2720406
850

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.