Sven Lidberg oljemåljning

402620

SVEN LIDBERG (1929-2009): Ljugarbänken, signerad, olja på ölunderlägg, ca 10,5x8,5 cm
PROVENIENS: Restaurant Pelikan, Södermalm, Stockholm

Fack 43

Sven Lidberg oljemåljning

Budhistorik (12 bud)
2720386
2720293
750
2720385
700
2720293
650
2720384
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.