Sven Lidberg oljemålning

402617

SVEN LIDBERG (1929-2009): Kyss under paraplyet, signerad, olja på ölunderlägg, ca 10,5x8,5 cm
PROVENIENS: Restaurant Pelikan, Södermalm, Stockholm

Fack 43

Sven Lidberg oljemålning

Budhistorik (10 bud)
2720371
900
2720382
850
2720371
2720226
750
2720226
500

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.