Skåp med hyllöverdel

402614

SKÅP, orientalisk dekor, troligtvis Kina, 1900-tal, skuren dekor samt metallbeslag, höjd ca 171, 93x47 cm

Slitage, nyckelbom till lås saknas

Rum 1

Skåp med hyllöverdel

Budhistorik (10 bud)
2716812
750
2716821
700
2716812
650
2716819
600
2716812
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.