Sven Lidberg oljemålning

402611

SVEN LIDBERG (1929-2009): Cafépersonal, signerad, olja på ölunderlägg, ca 10,5x8,5 cm
PROVENIENS: Restaurant Pelikan, Södermalm, Stockholm

Fack 46

Sven Lidberg oljemålning

Budhistorik (12 bud)
2720259
750
2720340
700
2720259
650
2720333
600
2720259
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.