Sven Lidberg oljemålning

402604

SVEN LIDBERG (1929-2009): Skärgårdsbild med kurtiserande par, signerad, olja på ölunderlägg, ca 10,5x8,5 cm
PROVENIENS: Restaurant Pelikan, Södermalm, Stockholm

Fack 46

Sven Lidberg oljemålning

Budhistorik (19 bud)
2720368
2720277
2720365
2720277
950
2720361
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.