Japanskt träsnitt

402603

JAPANSKT TRÄSNITT, triptyk, procession, otydligt signerad Toyo--, ca 35x73 cm, oramad

Fläckar, marginalskador, lagningar

Orientaliskt, Konst

Japanskt träsnitt

Budhistorik (11 bud)
2716516
900
2716509
850
2715697
2716507
2715697
750

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.