Sven Lidberg oljemålning

402600

SVEN LIDBERG (1929-2009): Blommor och kurtiserande par, signerad, olja på duk, dukmått ca 35x24 cm
PROVENIENS: Restaurant Pelikan, Södermalm, Stockholm

Fack 46

Sven Lidberg oljemålning

Budhistorik (11 bud)
2720337
2720299
2719650
2719322
950
2719016
900

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.