Sven Lidberg oljemålning

402598

SVEN LIDBERG (1929-2009): Hipp hipp hurra!, signerad, olja på papper, av konstnären bemålad ram, ca 30x21 cm
PROVENIENS: Restaurant Pelikan, Södermalm, Stockholm

Fack 37

Sven Lidberg oljemålning

Budhistorik (14 bud)
2720334
2 600
2720231
2 400
2720331
2720231
1 900
2720330
1 800

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.