Sven Lidberg oljemålning

402595

SVEN LIDBERG (1929-2009): Blommor och skärgård, signerad, olja på duk, dukmått ca 32x25 cm
PROVENIENS: Restaurant Pelikan, Södermalm, Stockholm

Fack 43

Sven Lidberg oljemålning

Budhistorik (19 bud)
2720320
1 600
2720329
2720320
1 400
2720319
1 300
2720298

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.