Sven Lidberg oljemålning

402592

SVEN LIDBERG (1929-2009): Två kockar, signerad, olja på duk, dukmått ca 26x18 cm
PROVENIENS: Restaurant Pelikan, Södermalm, Stockholm

Fack 52

Sven Lidberg oljemålning

Budhistorik (19 bud)
2720310
1 900
2720327
1 800
2720310
1 700
2720317
1 600
2720310

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.