Karmstolar Vodder

402586

Slitage, ytskador

Ändringar/tillägg
Cites-intyg finns att avhämta vid Utlämningen

Möbler, Design

Rum 3

Karmstolar Vodder

Budhistorik (12 bud)
2729706
6 000
2729702
5 800
2729704
5 800
2729702
4 600
2729693
4 400

Slutpris SEK:
6 000
572 EUR, 644 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.