Karmstolar Vodder

402583

Slitage, ytskador

Ändringar/tillägg
Cites-intyg finns att avhämta vid Utlämningen

Möbler, Design

Rum 3

Karmstolar Vodder

Budhistorik (17 bud)
2729695
5 800
2729692
5 600
2729687
5 400
2729675
5 200
2729675
4 800

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.