Skrivbord 1940-tal

402582

SKRIVBORD, fanér i bl.a alm, 1940-tal, njurformat, sarg med två lådor, skåpsdörr med bakomvarande lådinredning, framsida med löst hyllplan, höjd ca 74, 153x75 cm, nycklar medföljer

Slitage, skiva med fläckar, hylltappar saknas

Ändringar/tillägg
Nyckel(2) finns att avhämta vid Utlämningen

Möbler, Övriga möbler

Rum 11

Skrivbord 1940-tal

Budhistorik (1 bud)

2715389
2016-09-02 09:12:52

2016-09-02 kl 10:04
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.