Karolina Henke

402573

KAROLINA HENKE, "Ballerina", fotografi, signerad a tergo , numrerad 3/3, 2013, 90x140 cm

Konst, Fotografi

Karolina Henke

Budhistorik (5 bud)
2713402
18 500
2708000
18 000
2702535
10 000
2702320
5 000
2702026

Slutpris SEK:
18 500
1 863 EUR, 2 116 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.