Ludvig Frid oljemålning

402571

LUDVIG FRID (1855-1909): Liggande mansfigur, signerad och daterad L Frid Leksand 1882, olja på duk, ca 84x64 cm

Dukskador, färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 9

Ludvig Frid oljemålning

Budhistorik (2 bud)

2704193
2 400
2701972
500

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.