Japanskt träsnitt

402567

UTAGAWA KUNISADA (1786-1864): trriptyk, skådespelare, signerad Kôchôrô Toyokuni ga med toshidamasigill, ca 35,5x74cm, oramad

Smärre skador, färgbortfall

Orientaliskt, Konst

Japanskt träsnitt

Budhistorik (8 bud)
2716440
2711496
950
2711496
850
2716222
2711496
450

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.