Stefan Lindqvist teckning

402564

STEFAN LINDQVIST (född 1965): Vilande kvinna, monogramsignerad SL, kol och blyerts, ca 87x139 cm
PROVENIENS: Restaurant Pelikan, Södermalm, Stockholm

Konst, Teckningar

Rum 9

Stefan Lindqvist teckning
Budhistorik (3 bud)

2718192
2 400
2705057
2704869

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.