Fernand Legér efter

402563

FERNAND LEGÉR (1881-1955), efter: Tre gracer, stämpelsignerad och numrerad 52/180, färglitografi, bladmått ca 65x50 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Fernand Legér efter
Budhistorik (17 bud)
2744610
1 600
2733243
2741767
2733243
1 400
2741765
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.