Stefan Lindqvist blyertsteckning

402561

STEFAN LINDQVIST (född 1965): Mask, monogramsignerad SL, blyerts, ca 139x90 cm
PROVENIENS: Restaurant Pelikan, Södermalm, Stockholm

Konst, Teckningar

Rum 9

Budhistorik (2 bud)

2717636
2706490

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.