Brosch Lea Stein

402559

LEA STEIN, brosch, Paris, formgiven omkring 1940-talets slut, bakelit, i form av en papegoja, signerad, längd 11 cm

Guld/Smycken

Brosch Lea Stein

Budhistorik (11 bud)
2742826
1 600
2742563
2742824
1 400
2742563
1 300
2741678

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.