Brosch Lea Stein

402557

LEA STEIN, brosch, Paris, formgiven omkring 1940-talets slut, bakelit, i form av en pingvin, signerad, längd 9 cm

Guld/Smycken

Brosch Lea Stein

Budhistorik (12 bud)
2742638
2740600
1 400
2740600
1 300
2742637
2740600

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.