Bruno Mathsson fåtöljer Pernilla

402552

BRUNO MATHSSON, "Pernilla", fåtöljer, 1 par, Dux, klädsel i naturfärgad canvas brännmärkt, stomme i bok
Skador: slitage, klädsel med fläckar

Rum 2

Budhistorik (24 bud)
2724986
8 800
2725531
8 600
2724986
8 400
2725059
8 200
2724986
8 000

Slutpris SEK:
8 800
886 EUR, 1 007 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.