Birger Halling oljemålning

402541

BIRGER HALLING (1907-1996): Fritt efter Picasso, monogramsignerad BH, olja på pannå, ca 94x127 cm
PROVENIENS: Restaurant Pelikan, Södermalm, Stockholm

Rum 22

Birger Halling oljemålning

Budhistorik (25 bud)
2720288
8 200
2720286
8 000
2720276
7 800
2720258
7 600
2719847
7 400

Slutpris SEK:
8 200
826 EUR, 938 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.