Golvur

402535

GOLVUR, 1800-tal, sk Värmlandsur, blåmålade med gulddekor, höjd ca 200 cm, nyckel och lod medföljer

Skadad pendel, renoverade, skador, lagningar

Klockor/Ur, Golvur

Rum 17

Golvur

Budhistorik (28 bud)
2716851
8 400
2716832
8 200
2716849
8 200
2716832
8 000
2716847
7 800

Slutpris SEK:
8 400
811 EUR, 921 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.