Niki de saint Phalle färglitografi

402533

NIKI DE SAINT PHALLE (Frankrike, 1930-2000): Komposition, signerad, 79/300, färglitografi, bildyta ca 61x48 cm
PROVENIENS: Restaurant Pelikan, Södermalm, Stockholm

Fack 27

Budhistorik (19 bud)
2720284
5 400
2720271
5 200
2720261
5 000
2720267
5 000
2720261
4 800

Slutpris SEK:
5 400
521 EUR, 592 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.