Fåtölj Finn Juhl

402531

FINN JUHL, fåtölj, 1960-tal, Danmark, tygklädsel i grönt, sithöjd 43 cm

Slitage, ytskador

Möbler, Design

Rum 2

Fåtölj Finn Juhl

Budhistorik (15 bud)
2716004
4 200
2711268
2708048
2 600
2707156
850
2706205

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.