Peter Dahl kolteckningar

402528

PETER DAHL (född 1934): Tre gracer, signerade, kol, samramade, ca 26x51 cm
PROVENIENS: Restaurant Pelikan, Södermalm, Stockholm

Rum 1

Peter Dahl kolteckningar

Budhistorik (4 bud)

2714055
4 400
2710526
4 200
2706706
2704894

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.