Äldre böcker ca 50 st

402520

ÄLDRE BÖCKER, 1700-1800-tal. Bl.a. historia, resor, biografier, mest svenska. Ca 50 st.
Samtida band och häften.

Vissa nötta band, småskador och fläckar

Böcker/Kartor, Historia

Rum 11

Äldre böcker ca 50 st

Budhistorik (21 bud)
2727491
3 200
2731058
2727491
2 800
2728122
2 600
2727491
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.