Ljusstakar silver

402516

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, 1800-tal, nyrokoko, förgyllda, höjd ca 18 cm

En gipsfyllning lös

Silver

Ljusstakar silver

Budhistorik (10 bud)
2711292
750
2710842
700
2709259
650
2708362
600
2708311
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.