Piedestal

402515

PIEDESTAL, 1940-tal, marmor samt bronserat trä, på tassar, höjd 64, 25x25 cm

Slitage, bortfall

Diverse

Rum 5

Piedestal

Budhistorik (13 bud)
2717031
900
2717030
850
2716333
2717014
750
2716333
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.