Roland Svensson färglitografi

402513

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Den gamla ångbåten", signerad Roland S, 316/360, färglitografi, ca 60x45 cm

Fack 27

Roland Svensson färglitografi

Budhistorik (16 bud)
2715620
2714296
950
2713845
900
2709786
850
2713181
850

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.