Oljemålning H. Lindström

402509

H. LINDSTÖM, "Prompt", signerad H. Lindström, olja på duk, 45x65 cm

Fack 6

Oljemålning H. Lindström

Budhistorik (18 bud)
2716633
2715894
2715354
2715891
950
2715354
900

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.