Philip von Schantz

402508

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Stilleben, signerad och daterad -87, 121/170, färglitografi, bladmått 62x74 cm

Fack 27

Philip von Schantz
Budhistorik (17 bud)
2715947
2 600
2715788
2 400
2715945
2 400
2715788
2715513

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.