Karl Axel Persson

402506

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, signerad K. A. Persson -86, färglitografi, 185/385,
bildmått ca 55x45 cm

Ngt. blekt

Fack 36

Karl Axel Persson
Budhistorik (18 bud)
2716759
2714595
2716757
2714595
2714426
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.