Anders Zorn etsning

402500

ANDERS ZORN (1860-1920): Ols Maria, 1919, signerad Zorn, etsning, ca 195 x 295 mm

LITTERATUR: Hjert & Hjert
Ej examinerad ur ram

Gulnad

Monter 31

Anders Zorn etsning

Budhistorik (8 bud)
2715382
2 400
2715162
2713893
1 700
2713876
1 600
2712312

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.