Inger Ekdahl

402499

INGER EKDAHL (1922-2013) Tecken, monogramsignerad I.E, blandteknik på papper, ca 19x25,5 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj

Oramad

Konst, Teckningar

Fack 37

Inger Ekdahl

Budhistorik (14 bud)
2724021
2724038
2724021
2724032
2724021
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.