Stadsbrand oljemålning

402498

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stadsbrand, olja på duk, ca 73x102 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 8

Stadsbrand oljemålning

Budhistorik (6 bud)
2716323
2 400
2715342
2715342
2715341
1 800
2715340
850

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.