Berta Svensson-Piehl akvarell

402492

BERTA SVENSSON-PIEHL (1892-1963): Flicka med kärve, signerad Berta Svensson-Piehl, olja på duk, ca 65x50 cm

Rum 1

Berta Svensson-Piehl akvarell

Budhistorik (45 bud)
2715819
13 000
2715814
12 500
2715816
12 000
2715814
11 500
2715813
11 000

Slutpris SEK:
13 000
1 309 EUR, 1 487 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.