K G NIlson färglitografi

402491

K-G NILSON (född 1942): "Klanger i gult", signerad och daterad K-G Nilsson 1995, 3/25, färglitografi, 24,5x24 cm, oramad

Något gulnad

Rum 9

K G NIlson färglitografi
Budhistorik (6 bud)
2714429
550
2715484
500
2714429
450
2713231
2712012

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.