Eric H Olson oljemålning

402490

ERIC H OLSON (1909-1995): Landskap med hus, signerad Eric H Olson, olja på duk, 38x46 cm

Fack 22

Eric H  Olson oljemålning

Budhistorik (4 bud)

2717221
450
2716921
2704311
2701879

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.