Inger Ekdahl akrylskulptur

402484

INGER EKDAHL (1922-2013): Objekt, osignerad, akrylat, höjd 18, 24x7 cm
PROVENIENS:Enligt uppgift av familjen utförd under 1960-talet i Stockholm

Smärre repor och nagg

Konst, Skulpturer

Inger Ekdahl akrylskulptur

Budhistorik (6 bud)
2723532
2722330
2709255
2707664
650
2707075

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.