Inger Ekdahl akrylskulptur

402483

INGER EKDAHL (1922-2013): Objekt, osignerad, akrylat, höjd 22,5, 10x7 cm
PROVENIENS:Enligt uppgift av familjen utförd under 1960-talet i Stockholm

Smärre repor och nagg

Konst, Skulpturer

Inger Ekdahl akrylskulptur

Budhistorik (8 bud)
2724003
2724000
2723999
950
2722257
900
2722256
850

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.