Sven Lidberg komposition

402479

SVEN LIDBERG (1929-2009): Komposition med palett, pensel och färgtub, signerad, olja/kollage, ca 61x40 cm, rammått 87x65 cm
PROVENIENS: Restaurant Pelikan, Södermalm, Stockholm

Rum 22

Sven Lidberg komposition

Budhistorik (22 bud)
2720253
6 800
2720244
6 600
2720244
6 400
2720240
6 200
2720240
5 800

Slutpris SEK:
6 800
685 EUR, 778 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.