Jonas Åkesson oljemålning

402476

JONAS ÅKESSON (1879-1970): Porträtt Direktör CJ Malmros, signerad Jonas Åkesson, olja på duk, ca 89x60 cm

Konst, Äldre måleri

Jonas Åkesson oljemålning

Budhistorik (4 bud)

2715181
2707104
700
2705862
500
2705843

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.