Inger Ekdahl oljemålning optisk komposition

402475

INGER EKDAHL (1922-2013): Optisk komposition, signerad a tergo Inger Ekdahl, olja på duk, 46x46 cm, oramad
PROVENIENS: Konstnärens familj

Budhistorik (30 bud)
2724020
7 200
2724022
7 000
2724020
6 800
2724014
6 600
2724002
6 400

Slutpris SEK:
7 200
725 EUR, 824 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.