Spegel 1920/30-tal

402471

SPEGEL, 1920/30-tal, fanérat i björk, delvis skulpterad dekor, ca 122x58 cm

Smärre ytskador

Speglar

Rum 1

Spegel 1920/30-tal

Budhistorik (10 bud)
2716381
2716278
950
2716287
950
2716278
850
2715316

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.