Stolar allmoge

402468

STOLAR, 4 st., 1800-tal, allmoge, björk, sitthöjd 45 cm

Slitage, skador, förstärkningar

Möbler, Allmoge

Rum 22

Stolar allmoge

Budhistorik (16 bud)
2717123
2716702
2717122
950
2716702
900
2717121
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.